ZÁZRAČNE rýchlo rastúci živý plot

To pravé, s WonderHedge® technológiou.
Dokázaná kvalita v 16 krajín!

hlavicka 1hlavicka2hlavicka3

Vážení zákazníci.
Sadenice zázračného plotu na jesennú sezónu 2017 začíname dodávať od 39. týždňa (28. septembra) - v týždenných intervaloch.
Využite horúcu predsezónnu akciu a objednajte si sadenice hneď teraz. Akcia dvojročné sadenice za cenu jednoročných platí len do vypredania zásob.

Fotografie živého plotu od Pána Nosáľa

Ďalšie fotografie teraz zo Slovenska od pána Nosáľa

 

Dnes nám poslal fotografie vysadených rastlín aj pán Nosáľ z Bratislavy. Pán Nosáľ si kúpil živý plot na jeseň 2007, a rastlinky si vysadil na jar 2008, "nariedko" cca. 1 kus na bežný meter. Ale nech je tu príspevok pána Nosáľa:

 

"Dobrý deň
posielam Vám fotky z jarnej výsadby steny zo živého plota, Rastliny sme nakúpili v jeseni 2007, prezimovali v záhrade, na jar sme ich zrezali na cca 10 cm a tu je výsledok.

Rastliny dosahujú cca 1,5m , žiaden špeciálny režim polievania sme nemali, priebežne som nalial ku koreňu 1-2 l vody. Tento plot má slúžiť ako bariéra, čo sa podarilo, ešte je treba vyrovnať porast hnojením, pretože pozemok sme upravovali nánosom menej kvalitnej zeminy,

Ďakujeme Bc. A l e x a n d e r N o s á ľ "

 

 

A tu sú fotky:

   

Ďakujeme pekne za fotografie.

 

Lajkujte, zdielajtee

Facebook Comments Box

Zázračný živý plot pestujeme a skladujeme v ideálnych podmienkach. Možné termíny výsadby sú:

jan feb mar apr máj jún júl aug sep okt nov dec
     

Prehlásenie: Uvedené hodnoty rastu platia pri dodržaní technológie pestovania a pri dostatočnom množstve živín, vody a slnečného žiarenia. Pri krajne nekvalitnej pôde alebo u rastlín ktoré sú vysadené na nevyhovujúcom mieste (napríklad do tieňa) môže byť rast pomalší ako sú uvedené pestovateľské hodnoty.